EMM logo loader

Idea

Drodzy uczestnicy!


„Elbląg Music Masterclass” to największe warsztaty muzyczne, organizowane w północnej Polsce, a także liczne koncerty i recitale. W ramach EMM odbywa się również „Konkurs Młodego Wirtuoza” - nie ukrywam, że stanowi on dla mnie najważniejszy punkt wydarzenia. Pozostaję aktywną skrzypaczką i doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważnym aspektem rozwoju młodych artystów jest występowanie na scenie. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, czego sama doświadczyłam, i jako Dyrektor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, postanowiłam pomóc muzykom reprezentującym młode pokolenie. To z myślą o Was organizujemy „Elbląg Music Masterclass”, które zapewnia nie tylko bezpośredni kontakt z wybitnymi pedagogami, ale także możliwość występu z profesjonalną orkiestrą oraz szereg innych zajęć, które pozytywnie wpłyną na Waszą karierę. Jestem przekonana, że już niebawem wypłyniecie na szerokie muzyczne wody!

Z całego serca życzę Wam powodzenia w realizacji celów!

Dyrektor Artystyczny Elbląg Music Masterclass,

Karolina Nowotczyńska

K. Nowotczyńska

 

Szanowni Państwo,
 
Elbląg to miasto pełne kultury, które może poszczycić się pięknym, odrestaurowanym Starym Miastem, przyciągającym tysiące turystów z Polski i zagranicy. Tym bardziej cieszy mnie, że w tej wyjątkowej przestrzeni odbędzie się  „Elbląg Music Masterclass" – wydarzenie, któremu patronuję. To święto muzyki, które debiutuje na kulturalnej mapie Polski, ale jestem przekonany, że znajdzie na niej zaszczytne miejsce. Wszystkim uczestnikom EMM życzę udanego pobytu w Elblągu i zachęcam do ponownych odwiedzin naszego miasta.

Prezydent Miasta Elbląg,
Witold Wróblewski 

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności