EMM logo loader

Stephan Braun - warsztaty jazzowe

Stephan Braun - wiolonczelista, który zawsze zaskakuje publiczność, czy to z zespołem Deep Strings, jego trio jazzowym, czy jako solista. Niezwykłe techniki gry, wyszukana rytmika i melodia ukazują zupełnie nowy typ gry na wiolonczeli w XXI wieku.

 

Stephan współpracował z artystami takimi jak Melody Gardot, Nils Landgren, Gil Goldstein, Chris Hinze, Don Thomson, Till Broenner, Giora Feidman, Kristjan Randalu, CCJO i NDR Bigband. Wygrał 1. nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Jazzowym w Bukareszcie i występował na festiwalach i salach koncertowych na całym świecie, takich jak Wiedeńska Opera, Amsterdam Concertgebouw, Paryski Teatr Olympia, Pori Jazz Festival, Toronto Jazz Festival, New Directions Cello Festival Boston, Cello Akademie Rutesheim, North Sea Jazz Festival, Umbria Jazz Festival i Montreal Jazz Festival.

 

Jest nauczycielem w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze, w Hochschule für Musik Hanns Eisler w Berlinie oraz w Jazzinstitute Berlin w Niemczech. Obecnie mieszka w Berlinie.

Stephan Braun - warsztaty jazzowe

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności