EMM logo loader

II edycja Elbląg Music Masterclass

Szanowni Państwo,

Przybywamy z informacją, że w 2023 roku odbędzie się II edycja kursów mistrzowskich Elbląg Music Masterclass - największych warsztatów organizowanych w północnej Polsce!

Zapisy rozpoczną się 21.03.2023 r.

Już teraz, Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 01.07.2023 – 09.07.2023 r. w Elblągu. Każdy z uczestników weźmie udział w indywidualnych lekcjach z profesorem z wybranej specjalizacji: skrzypce, altówka, wiolonczela, dyrygentura lub zespoły kameralne.

Przypominamy, że uczestnikami kursów mogą zostać młodzi muzycy, uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia, studenci i absolwenci akademii muzycznych z Polski i zza granicy.


Kadrę pedagogiczną stanowić będą wybitni instrumentaliści i wykładowcy renomowanych uczelni z Polski i zza granicy, m.in. Mariusz Patyra (skrzypce), Marcin Zdunik (wiolonczela), Igor Petrushevski (skrzypce), Marek Czech (altówka) oraz Alexander Humala (dyrygentura).

Zachęcamy do śledzenia kolejnych informacji o EMM.

Czekamy na Was w Elblągu!

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności