EMM logo loader

FAQ

Czym są kursy muzyczne Elbląg Music Masterclass?

Kursy muzyczne EMM są kompleksowym wydarzeniem z wieloma atrakcjami muzycznymi. Są to kursy muzyczne dla skrzypków, altowiolistów Uczestnicy biorą udział w lekcjach mistrzowskich, warsztatach kameralnych, warsztatach jazzowych

 

Do kogo są skierowane kursy muzyczne Elbląg Music Masterclass?

Kursy muzyczne skierowane są do skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, gitarzystów, dyrygentów oraz kameralistów (zespółów kameralnych nie tylko smyczkowych i gitarowych). Przyjmujemy zgłoszenia od osób od 7 do 35 roku życia, przy czym młodsi uczestnicy powinni przyjechać na kursy z opiekunem.

 

Jakie warsztaty muzyczne mam do wyboru?

Do wyboru mamy aż cztery warsztaty muzyczne: kameralne, jazzowe, z Techniki Alexandra oraz z budowania kariery muzyka. ALE! nie musisz nic wybierać - wszystkie warsztaty muzyczne są w cenie kursów muzycznych EMM.

 

Ile trwają kursy muzyczne?

Kursy muzyczne trwają 9 dni - zaczynamy 1 lipca spotkaniem organizacyjnym, a kończymy 9 lipca Koncertem Finałowym!

 

Gdzie odbywają się kursy muzyczne?

Kursy odbywają się w Elblągu w Ratuszu Staromiejskim. Niektóre zajęcia oraz sale do ćwiczeń znajdują się także w Zespole Państowywch Szkół Muzycznych w Elblągu.

 

Ile kosztują kursy muzyczne?

Kursy muzyczne w Elblągu mają konkurencyjną cenę:

  • Uczestnik, będący instrumentalistą – 1.350,00 zł,
  • Uczestnik, będący dyrygentem – 1.800,00 zł,
  • Uczestnik, będący zespołem kameralnym – 1.350,00 zł. (cena za cały zespół)
  • Uczestnik Bierny – 700,00 zł.

 

Co zawiera cena kursów muzycznych?

Cena zawiera lekcje z profesorami oraz wszystkie warsztaty muzyczne, recitale uczestników, wejście na koncerty towarzyszące oraz wstęp do wybranych atrakcji zabytkowych Elbląga.

 

Czy cena zawiera noceg i wyżywienie?

Cena nie zawiera noclegu i wyżywienia. Naszym uczestnikom polecamu Burse nr 3 w Elblągu (preferencyjna cena) oraz partnerskie restauracje (zniżki).

 

Ile trwają lekcje z profesorami?

Lekcje instrumentalne trwają po 60 minut. Lekcje dyrygentury trwają po 45 minut.

 

 

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności